Ekskluzywne ubrania dla dzieci Petite Maison

Petite Maison to połączenie wielkiej pasji do mody i miłości do dzieci.
Tak w skrócie można opisać historię powstania marki, stworzonej przez Zosia Ślotała. Stylistka, która ukończyła prestiżowy kierunek w Mediolanie na Istituto Europeo di Design, pracowała jako stylistka na Polskim rynku współpracując z magazynami jak Gala, Viva, Glamour ect.
Gdy Zosia urodziła swoje pierwsze dziecko otworzył się przed nią zupełnie nowy świat mody. Z jej smykałką do biznesu postanowiła tworzyć eleganckie ubranka dla dzieci. W efekcie powstała marka unikatowa i wyjątkowa, gdzie dbałość o detal i kunszt wykończenia jest priorytetem.
Petite Maison posiada w swojej ofercie eleganckie ubrania dla dzieci: sukienki i garnitury na wyjątkowe okazje, takie jak chrzciny czy śluby.
Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Marka Petite Maison stawia na naturalne tkaniny, takie jak jedwab, szyfon czy len, aby kontakt ze skórą dziecka był jak najbardziej delikatny.
Ekskluzywne ubrania dla dzieci Petite Maison to projekty nie podążające ślepo za trendami, lecz stawiające na tradycje i ponadczasową elegancje.
Ważne i piękne okazje wymagają specjalnej oprawy i mamy nadzieję, że nasze kreacje będą ich dopełnieniem.