Ekskluzywne ubrania dla dzieci Petite Maison

Petite Maison to połączenie wielkiej pasji do mody i miłości do dzieci.
 
Założycielka naszej marki, Zosia Ślotała, kształciła się w Mediolanie na Istituto Europeo di Design. Tam, pod okiem największych mistrzów świata mody, doskonaliła tajniki tworzenia najpiękniejszych kreacji i stylu.
Jako stylistka, wykorzystała zdobytą wiedzę i doświadczenie, realizując projekty dla Gali, Vivy, Glamour i innych szanowanych polskich publikacji.
Po tym, jak została mamą, postanowiła stworzyć markę ubranek dziecięcych, gwarantującą najwyższą jakość i styl na światowym poziomie.
Wynikiem jej ciężkiej pracy jest Petite Maison, marka unikatowa, której dbałości o detal i mistrzostwa wykonania próżno szukać na rodzimym rynku.
Petite Maison przoduje w tworzeniu ubrań na specjalne okazje, w których dzieci mogą , tak jak ich rodzice, zachwycać elegancją i szykiem, sprawiając, że rodzinne uroczystości staną się jeszcze bardziej wyjątkowe .
Oferujemy również bogatą ofertę ubrań i dodatków, które dzięki wygodzie i ponadczasowym krojom, sprawdzają się nie tylko od święta, ale tez na co dzień.
Dbamy o ekologię i cenimy naturalność. Podstawą naszych kolekcji są łagodne tkaniny, przyjazne dzieciom: jedwab, len i delikatny szyfon.
 
Mamy nadzieję , że poprzez nasze produkty, będziemy towarzyszyć Wam w tych najważniejszych i najpiękniejszych chwilach.