Ekskluzywne ubrania dla dzieci Petite Maison

Dwie Kobiety, Matki, jedna wspólna pasja – Moda

Tak w skrócie można opisać historię powstania marki Petite Maison, stworzonej przez dwie przedsiębiorcze dziewczyny z branży.

Zosia Ślotała: stylistka, która ukończyła prestiżowy kierunek w Mediolanie na Istituto Europeo di Design oraz Agata Nivette: projektantka i właścicielka luksusowej marki Laurelle, specjalizującej się w sukniach ślubnych i wieczorowych.

Dziewczyny połączyła wspólna pasja i smykałka do biznesu. W efekcie powstała marka unikatowa i wyjątkowa, gdzie dbałość o detal i kunszt wykończenia jest priorytetem.

Petite Maison posiada w swojej ofercie eleganckie ubrania dla dzieci: sukienki i garnitury na wyjątkowe okazje, takie jak chrzciny czy śluby.

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Marka Petite Maison stawia na naturalne tkaniny, takie jak jedwab, szyfon czy len, aby kontakt ze skórą dziecka był jak najbardziej delikatny.

Ekskluzywne ubrania dla dzieci Petite Maison to projekty nie podążające ślepo za trendami, lecz stawiające na tradycje i ponadczasową elegancje.

Ważne i piękne okazje wymagają specjalnej oprawy i mamy nadzieję, że nasze kreacje będą ich dopełnieniem.